برای مشاوره رایگان تماس بگیرید :

ما چه کار می کنیم؟

-طراحی و مدیریت انواع وبسایت اینترنتی شامل سایت های شرکتی، شخصی، سایت آموزشی و فروشگاه اینترنتی!

-تبلیغات انبوه در بسترهای مخابراتی و ایمیلی و شبکه های اجتماعی!

 

برای یه تغییر مثبت آماده ای؟اگه آره پس همینجا کلیک کنید!

صاحب فروشگاه اینترنتی خودتان شوید!

اگر هنوز فروش اینترنتی خودتان را راه اندازی نکرده اید، مسلما بخش بزرگی از پتانسیل فروش خود را نادیده گرفته اید! یک فروشگاه اینترنتی در همه شرایط و هر روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز باز است و به فروش خود ادامه می دهد. این برخلاف فروشگاه های سنتی است که ساعات معینی در صبح و بعدظهر باز هستند و در ایام تعطیلی به دلایل مختلف افت فروش و یا حتی عدم فروش را تجربه می کنند!

از طرف دیگر امروزه مردم برای خرید یک کالا ابتدا در اینترنت جستجو می کنند و ترجیح می دهند بسیاری از خریدهای خود را بدون اتلاف وقت برای رفت و آمد و پیدا کردن جای پارک و … به صورت اینترنتی سفارش دهند و درب منزل کالای خود را تحویل بگیرند!

سهم فروش آنلاین از مجموع فروش ها هر روز در حال افزایش بیش از پیش است؛ اگر میخواهید شما نیز از امکان فروش آنلاین محصولات خود برخوردار شوید فقط کافی است با ما تماس بگیرید!

سفارش فروشگاه اینترنتی

چرا به وبسایت و تبلیغات آنلاین نیاز داریم؟

با داشتن یک وبسایت، به جای اینکه محصول و خدمات خود را فقط  به شهر یا استان خود ارائه کنید، میتوانید به سراسر ایران یا حتی جهان  محصول و خدمات خود را ارایه کنید.وبسایت یک کاتالوگ پویاست که تمام اطلاعات دلخواه و مورد نیاز خود را می توانید در آن قرار دهید. کاتالوگی که در صورت نیاز به تغییر میتوانید آن را هر موقع که خواستید، بدون هزینه اضافی تغییر دهید. در وب سایت میتوانید بی نهایت صفحه داشته باشید و هیچ محدودیت زمانی و مکانی برای معرفی خدمات و کالاهای خود به دیگران نخواهید داشت.

در این مورد بیشتر مطالعه کنید

صاحب سایت اینترنتی خودتان شوید!

دردنیای امروز نیاز به انواع جدید تبلیغات وجود دارد و تبلیغات مبتنی بر چاپ به حاشیه رانده شده است. اغلب مردم مدام با گوشی های تلفن همراه خود مشغول به کار هستند و سعی می کنند اطلاعات مورد نیاز خود را از اینترنت کسب کنند.خدمات و تبلیغات آنلاین یک ویژگی دنیای امروز است و همگان  خود را با آن وفق داده اند. سعی ما بر این است که هر آنچه یک فرد یا کمپانی برای حضور فعال در دنیای اینترنت به آن نیاز دارد را برایشان فراهم کنیم.

سایت اینترنتی خودتان را سفارش دهید

تماس با ما

جلوتر بودن از سایرین

وبسایت قدرتمند

ارتباط نزدیک با مشتریان

تبلیغات هدفمند

طراحی مدرن

حضور در دنیای اینترنت